Objevte Havlíček Kadeřnictví: Kadeřnictví v Praze s špičkovými službami pro vaši krásu

Havlíček Kadeřnictví

Historie Havlíček kadeřnictví v Praze

Havlíček kadeřnictví v Praze má dlouhou a bohatou historii sahající až do roku 1995, kdy byl salon založen panem Janem Havlíčkem. Od té doby se stal jedním z nejuznávanějších kadeřnických salonů v Praze díky svému profesionálnímu přístupu a špičkovým službám. Havlíček kadeřnictví je známé pro svou inovativní tvorbu účesů a péči o vlasy, která respektuje individuální potřeby každého zákazníka.

Nabízené služby v salonu

Havlíček kadeřnictví v Praze nabízí širokou škálu služeb pro své zákazníky. Mezi nejoblíbenější patří střih a úprava vlasů, barvení a melírování, ale také trvalá ondulace či keratinová péče. Salon rovněž poskytuje služby jako je úprava obočí, make-up a speciální styling pro různé události. Klienti mohou využít i péči o nehty a ruce, která je součástí komplexního servisu poskytovaného tímto prestižním kadeřnictvím v centru Prahy.

Kvalifikovaný tým odborníků

Havlíček Kadeřnictví v Praze se může pyšnit kvalifikovaným týmem odborníků s dlouholetou praxí a vášní pro krásu. Každý člen našeho týmu je pečlivě vybrán a neustále se vzdělává v nejnovějších trendech a technikách. Naši odborníci jsou schopni poradit s vhodným střihem či barvením podle individuálních požadavků zákazníka. Díky jejich profesionálnímu přístupu a znalostem si můžete být jisti, že vaše vlasy budou v perfektní péči.

Recenze spokojených zákazníků

Havlíček Kadeřnictví v Praze si získalo mnoho spokojených zákazníků díky svému profesionálnímu přístupu a kvalitním službám. Markéta S. nám sdělila: "Jsem nadšená z úžasného střihu a barvení v Havlíček Kadeřnictví. Personál je velmi přátelský a vždy se snaží splnit veškerá očekávání zákazníka." Další recenze od Petra N. zní: "V salonu panuje skvělá atmosféra a vždy se těším na každou návštěvu. Profesionální přístup a skvělé výsledky!" Zkušenosti spokojených zákazníků jasně ukazují, že Havlíček Kadeřnictví je jedním z nejlepších salonů v Praze pro ty, kteří hledají špičkové služby pro svou krásu.

Speciální nabídky a slevy pro nové klienty

Havlíček Kadeřnictví v Praze rádo přivítá nové klienty nabídkou speciálních slev a výhod. Pro všechny nové zákazníky je k dispozici sleva 20 % na první návštěvu salonu. Kromě toho mohou noví klienti využít zdarma konzultaci se stylistou a poradenství ohledně péče o vlasy a vhodného střihu. Pro ty, kteří si objednají služby za minimální částku, je také připraveno malé dárek jako poděkování za jejich návštěvu. Snažíme se zajistit, aby každý nový klient odcházel spokojený a plný sebevědomí s novým účesem, který mu pomůže vyjádřit jeho jedinečnost a styl.

Publikováno: 21. 03. 2024

Kategorie: krása

Autor: Ludmila Nováčková

Tagy: havlíček kadeřnictví | kadeřnictví v praze