Krokovat v módě s Footshopem v Praze: Objevte nejnovější trendy v obuvi!

Footshop Praha

Úvod do Footshopu v Praze

Pokud hledáte nejlepší místo pro nákup kvalitní obuvi v Praze, Footshop je tím správným místem pro vás! V našem obchodě najdete širokou nabídku stylových a pohodlných tenisek, sneakers a bot od nejlepších značek. Spojení moderního designu s vysokou kvalitou a pohodlím je naší prioritou. Navštivte nás v centru Prahy, kde se nacházíme na adrese Bartolomějská 9, a objevte svůj nový oblíbený pár bot!

Historie značky Footshop

Historie značky Footshop sahá až do roku 2011, kdy byl tento obchod s obuví založen v Praze. Od počátku se zaměřil na nabídku exkluzivních tenisek a sneakers od nejznámějších světových značek. Díky skvělému servisu, profesionálnímu přístupu a zajímavým limitovaným edicím se Footshop rychle stal oblíbeným místem mezi sneakerheads i běžnými zákazníky.

S postupem času se Footshop rozrostl a otevřel nové pobočky nejen v České republice ale i v dalších evropských zemích. V roce 2021 má Footshop již více než 10 let bohaté historie plné úspěchů a inovací v oboru streetwear módy.

Sortiment obchodu

Sortiment obchodu Footshop Praha

Jsme specializovaný obchod s obuví, který se nachází v samém srdci Prahy. Nabízíme široký sortiment nejnovějších kolekcí vysoké kvality od světových značek jako je Nike, Adidas, Puma a další. U nás najdete přesně to, co hledáte - sportovní boty, tenisky do města i na procházku, sandály, kotníkové boty a mnoho dalšího. Všechny naše modely jsou pečlivě vybírány s ohledem na trendy a vaše pohodlí. Navíc kromě obuvi nabízíme i doplňky jako jsou tašky či klobouky. Přijďte si vybrat svůj nový pár bot právě k nám!

Proč si vybrat Footshop

Proč si vybrat Footshop?

1. Široká nabídka: U nás najdete obuv pro každou příležitost a vkus. Od trendy tenisek po elegantní kozačky.

2. Kvalita značkových produktů: Nabízíme pouze obuv od prověřených světových značek, které garantují kvalitu a pohodlí.

3. Profesionální poradenství: Naši experti vám pomohou vybrat správnou velikost, materiál i střih podle vašich potřeb a stylu.

4. Přátelský přístup: V Footshopu se cítíte jako doma, díky našim milým a ochotným prodavačům.

5. Oceněná e-shop služba: Nakupování u nás je snadné a pohodlné, navíc jsme byli oceněni jako nejlepší český e-shop v kategorii módy.

Vyzkoušejte Footshop – váš spolehlivý partner v oblasti obuvi!

Zákaznický servis a záruky

"Zákaznický servis a záruky - Vaše spokojenost je naší prioritou" u Footshop Praha, nejenže najdete ty nejmodernější boty a tenisky, ale také jsme vám kdykoli k dispozici s pomocí a podporou. Náš tým odborníků na obuv je připraven odpovědět na vaše otázky a pomoci řešit případné problémy s nákupem. Kromě toho nabízíme záruku na všechny naše produkty, abyste si mohli být jisti, že jste investovali do kvalitních a pevných bot. Vaše spokojenost s nákupem u Footshopu Praha je pro nás prioritou číslo jedna."

Prodejní akce a slevy

"Objevte naše exkluzivní prodejní akce a slevy v Footshopu Praha - váš nejlepší zdroj kvalitní obuvi za skvělé ceny. Vyberte si z širokého výběru stylových modelů od nejlepších světových značek a ušetřete až několik desítek procent! Navštivte nás ještě dnes a nakupte úsporně."

Adresa a otevírací doba obchodu

Adresa a otevírací doba obchodu Footshop Praha

Pokud hledáte kvalitní obuv v Praze, navštivte náš obchod Footshop na adrese:

Vodičkova 710/31

110 00 Praha 1 - Nové Město

Otevírací doba:

- Pondělí - pátek: 10:00 - 20:00

- Sobota: 10:00 - 18:00

- Neděle: zavřeno

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Závěr a doporučení pro nákup v Footshopu v Praze.

Po prozkoumání nabídky v obchodě Footshop v Praze mohu s klidem konstatovat, že jde o skvělé místo pro nákup kvalitní a moderní obuvi. Především se zde najdou top značky jako Nike, Adidas, Vans, Converse a další.

Kromě toho je personál Footshopu velmi ochotný a rád poradí s výběrem správného typu bot. Navíc prostředí obchodu je velmi příjemné a moderní, takže nakupování tady rozhodně není stereotypní záležitost.

Pokud tedy hledáte kvalitní obuv od prověřených značek a chcete být v přátelském prostředí obslouženi profesionálním personálem, určitě se vydejte do Footshopu v Praze. Pro maximální spokojenost doporučujeme předem si ověřit dostupnost požadovaného modelu bot na webových stránkách obchodu.

Publikováno: 01. 04. 2023

Kategorie: móda

Autor: Bianca Kovaříková

Tagy: footshop praha | obchod s obuví